RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ – II EDYCJA

dsc_0860_1024x687,,Razem możemy więcej” to integracyjny projekt,  w którym po raz trzeci udział wzięli uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy, uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w Chojnie.

W ramach projektu odbyły się integracyjne spotkania, podczas których osoby niepełnosprawne z ŚDS wraz z uczniami chojeńskich szkół przygotowywali się do odwiedzin chorych dzieci w Szpitalu Dziecięcym w Szczecin Zdroje. Podczas warsztatów wykonane zostały piernikowe upominki i przygotowano świąteczny koncert.

16.12.2016 na zaproszenie pani Moniki Kisielewicz, zespół wokalny z ŚDS oraz uczennica Gimnazjum w Chojnie – Paulina Cholewa, ze świąteczną misją udali się do Szpitala Dziecięcego w Szczecin Zdroje. Artyści zaprezentowali magiczny spektakl , który wywołał mnóstwo emocji i uśmiechów na twarzach dzieci, rodziców i personelu szpitala. Był Mikołaj, kolędy, pastorałki, sypał śnieg- jednym słowem MAGIA ŚWIĄT.

Środowiskowy Dom Samopomocy pragnie podziękować  Szkole Podstawowej Nr 2 i Gimnazjum w Chojnie za przyłączenie się do akcji.