To już siódma sztafeta…

Sztafeta_2017_plakat (2)Organizatorzy zastanawiali się komu pomóc tym razem, komu zostanie przeznaczony dochód z tegorocznej sztafety. W sumie nie musieliśmy daleko szukać, wybór padł na Wojtka, który od lat uczestniczył w imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „JESTEŚMY” oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Chojnie. Jego mama jest członkiem naszego stowarzyszenia i angażuje się w pracę na rzecz niepełnosprawnych. Zawsze można liczyć na jej pomoc. Wojtek to bardzo fajny człowiek, niezwykle towarzyski i sympatyczny. Uwielbia pracę z komputerem, ale nie tylko, mimo swej niepełnosprawności aktywnie spędza czas. Bardzo lubi zbierać grzyby, spotykać się ze znajomymi, gimnastykować się itp.

Wojciech jest niezwykle ambitny, zawsze wysoko podnosi sobie poprzeczkę, wzbudza podziw w wielu ludziach. Trzeba nadmienić, że Wojciech jest bardzo wysokim mężczyzną i aktualnie porusza się na wózku elektrycznym, który nie jest wystarczająco stabilny. Zakup czterokołowego roweru MPX4, o którym wspominaliśmy już wcześniej, pozwoli mu samodzielnie i bezpiecznie wybrać się na upragnioną wycieczkę po lesie. Pojazd ten zostanie wykonany na zamówienie, będzie dostosowany do jego dysfunkcji. Wojtek, tak jak jego rówieśnicy chciałby pracować, samodzielnie się poruszać i być całkowicie niezależny. Wiemy, że nie jest to możliwe, jednak my jesteśmy w stanie choć odrobinę polepszyć jego życie. Zatem, Kochani ! Spełnijmy marzenie Wojtka. Spotkajmy się 15 września na boisku przy ŚDS i wspólnie dokonajmy kolejnego sukcesu ! Liczymy na Was !

REGUILAMIN sztafety 2017

Przed nami kolejna Charytatywna Sztafeta Rowerowa organizowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych JESTEŚMY oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Chojnie. Impreza odbędzie się 15.09.2017r. na boisku trawiastym naprzeciw Środowiskowego Domu Samopomocy.

Celem tegorocznej akcji jest zbiórka pienięzna na zakup czterokołowego roweru MPX4. Takiego profesjonalnego pojazdu potrzebuje Wojciech – 23 letni mieszkaniec naszej gminy, który od urodzenia jest niepełnosprawny ruchowo. O szczegółach będziemy Was informować na bieżąco 😉

Jeśli nie będzie Cię w tym dniu z nami, a chcesz wesprzeć naszą akcję możesz dokonać wpłaty na poniższy numer konta:

94 9370 0007 2002 0000 2987 0007
z dopiskiem: DLA WOJTKA

 

Sztafeta_2017_plakat (2)