15 lat minęło…

28 paźdzIMG_2135_1024x683iernik 2015 r. na długo pozostanie w naszej pamięci, jako dzień pełen wzruszeń i radości. Świętowaliśmy bowiem nasze 15 urodziny. Tak, to już 15 lat jesteśmy z Wami, 15 pięknych lat!

Dziś, dziękujemy za wszystkie cudowne słowa, życzliwość i szacunek. Dziękujemy tym, którzy choć troszkę nas lubią i uśmiechają się do nas na ulicy.

Wracając do naszych urodzin, pragniemy gorąco podziękować naszym wspaniałym Gościom za przybycie i wspólnie spędzone chwile. Mamy nadzieję, że udzieliły Wam się nasze pozytywne emocje.

Musimy Wam przyznać, że włożyliśmy wiele pracy w przygotowanie tej uroczystości. Oczywiście bez wsparcia osób trzecich nie dalibyśmy rady. Tutaj chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pomocy w organizacji. Szczególnie dziękujemy Paniom z KGW „Krzymowianki„, które przygotowały dla nas przepyszny poczęstunek i zajęły się obsługą. Są to wspaniałe kobiety! Pani Ewie Fidos dziękujemy za piękny i smaczny tort. Dziękujemy również Dyrekcji i Pracownikom Centrum Kultury w Chojnie. Chcielibyśmy bardzo podziękować zaprzyjaźnionym kamerzystom – Łukaszowi Kupryjańczykowi i Maciejowi Wojtczukowi za teledysk, który dla nas stworzyli zupełnie bezinteresownie. Ważną rolę w przygotowaniach odegrali rodzice naszych uczestników, którym również bardzo, bardzo dziękujemy!

POBIERZ PREZENTACJĘ