Co prawda Dzień Kobiet dopiero w czwartek, Dzień Mężczyzn w sobotę, ale my już dziś świętowaliśmy
😊
W tym roku -drogą głosowania- wybraliśmy wyjazd do kręgielni. Jak zwykle bawiliśmy się świetnie
😁
Co prawda Dzień Kobiet dopiero w czwartek, Dzień Mężczyzn w sobotę, ale my już dziś świętowaliśmy
😊
W tym roku -drogą głosowania- wybraliśmy wyjazd do kręgielni. Jak zwykle bawiliśmy się świetnie
😁
❤ od poniedziałku pisaliśmy kartki walentynkowe i w końcu dziś mogliśmy otworzyć naszą miłosną skrzynkę…
❤ wczoraj byliśmy w Szczecinie, gdzie bawiliśmy się w Dom Kultury 13muz z przyjaciółmi z różnych ośrodków ( to nasze drugie spotkanie w ramach projektu „Sztuka otwarta” )
❤ również dzisiaj w naszym domu odbył się WALENTYNKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO. Gościliśmy u siebie uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Chojnie. Wyłoniono zwycięzców, ale najbardziej liczyła się wspólna zabawa
😊
Dziś, wszystkim życzymy dużo MIŁOŚCI
❤
Jutro ŚWIĘTO ZAKOCHANYCH
❤
❤
❤ U nas już od wczoraj czynna jest POCZTA WALENTYNKOWA
😍, nasza skrzyneczka zapełnia się w błyskawicznym tempie
😊
Nie możemy doczekać się jutra…
😘
Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego, więc dziś, od samego rana prowadzimy żwawą dyskusję na ten temat. Rozmawiamy o naszych dolegliwościach, o chorobach, które nas dotykają i o tym, co robić, by utrzymać nasze zdrowie na jak najlepszym poziomie
💪
😊
🍎
🍐
🏃
Pogoda za oknem przecudna, więc korzystamy z uroków zimy
❄
🌞
⛄ A w ramach treningu budżetowego odwiedziliśmy osiedlowe sklepy
😊 I wszyscy zadowoleni
😀